Dla zainteresowanych pogłębieniem wiedzy nt. funkcjonowania rynku kapitałowego

„Kurs na Giełdę” to nowa platforma e-learningowa Fundacji GPW, na której dostępne są tematyczne szkolenia w formie przejrzystych i przystępnych kursów elearningowych.

Patronem platformy jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW), partnerami merytorycznymi: Raiffeisen Bank, Grupa ING oraz Beta Serurities.

„Kurs na Giełdę” - to nowa propozycja Fundacji GPW dla osób zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy na temat funkcjonowania rynku kapitałowego. Platforma stworzona została zarówno z myślą o początkujących inwestorach, jak i o osobach, które chciałyby pogłębić lub ugruntować swoją wiedzę na temat rynku kapitałowego.

- Platforma obejmuje szkolenia, które są przygotowane w formie przejrzystych i przyjaznych kursów e-learningowych przygotowanych przez praktyków rynku kapitałowego, ekspertów giełdowych oraz wykładowców akademickich. Treści zawarte w kursach obejmują rzetelne i sprawdzone źródła - powiedziała Alina Bączar, wiceprezes Fundacji GPW w cotygodniowym „Wideokomentarzu GPW” zamieszczonym na oficjalnym kanale Giełdy w mediach społecznościowych.

Aktualnie platforma obejmuje 12 bezpłatnych kursów e-learningowych: - Tematyka kursów obejmuje zagadnienia związane z działaniem rynku kapitałowego, zasadami funkcjonowania giełdy, a także szkolenia obejmujące tematykę instrumentów finansowych notowanych na GPW (…). Ponadto na platformie znajdują się szkolenia dotyczące inwestowania na emeryturę, psychologii inwestowania i zasad zarządzania. Platforma obejmuje zapisy szkoleń i wykładów zrealizowanych przez Fundację GPW – nasz cały dotychczasowy dorobek edukacyjny, a także informacje z życia Fundacji GPW i realizowanych przez nas projektów edukacyjnych, konferencji i szkoleń - dodała Alicja Bączar.

Źródło

Skomentuj artykuł: