Atrakcyjne kredyty dla mikroprzedsiębiorców

Bank Pekao SA przygotował nową ofertę finansową z myślą o mikroprzedsiębiorcach. Mogą oni skorzystać z kredytu lub pożyczki do kwoty 300 tys. zł, kredytu inwestycyjnego do 80% planowanych nakładów inwestycyjnych, oferty na terminale płatnicze z dzierżawą za 0 zł czy założyć Konto Przekorzystne z premią do 1200 zł w gotówce. Bank Pekao proponuje wszystkie te produkty na bardzo atrakcyjnych warunkach. 

- Chcemy ułatwić klientom dostęp do finansowania najważniejszych potrzeb związanych 
z prowadzeniem i rozwojem biznesu, dlatego proponujemy im skorzystanie z oferty specjalnej, która zwalnia ich z kosztów prowizji przygotowawczej. Wiemy, że czas jest kluczowym czynnikiem w przypadku działań przedsiębiorców, dlatego - z myślą o najmniejszych firmach - skracamy do minimum czas podejmowania decyzji kredytowych oraz liczbę i rodzaj wymaganych dokumentów. Nasi klienci mogą otrzymać decyzję kredytową nawet w ciągu 45 minut, a wypłata środków może nastąpić jeszcze w tym samym dniu -
podkreśla Michał Karczewski, dyr. departamentu klienta biznesowego w Banku Pekao SA.

Oferta kredytu lub pożyczki do kwoty 300 tys. zł jest skierowana do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą nieprzerwanie od co najmniej 24 miesięcy 
i rozliczających się w formie Książki Przychodów i Rozchodów.

Pekao SA proponuje również swoim obecnym i nowym klientom skorzystanie z kredytów inwestycyjnych. W ramach promocji, która trwa do 28.02.2022 r., bank nie pobierze ani prowizji przygotowawczej ani opłat za czynności związane z przyjęciem i rozpatrzeniem wniosku. Maksymalna wysokość finansowania udzielonego przez bank może wynieść do 80% planowanych nakładów inwestycyjnych, a czas spłaty kredytu trwać do 15 lat.

Bank ma także propozycję dla firm, które korzystają lub zamierzają dopiero korzystać z terminala płatniczego. Jeśli klient nie uczestniczył wcześniej w Programie Polska Bezgotówkowa oraz w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadał zawartej umowy w zakresie akceptacji kart płatniczych, może liczyć na dzierżawę terminala za 0 zł przez 18 miesięcy (12 miesięcy zgodnie z założeniami Programu Polska Bezgotówkowa i dodatkowo 6 miesięcy w prezencie od Banku Pekao), a także 0% prowizji rozliczeniowej przez 12 miesięcy (do kwoty 100 tys. zł obrotu na jednym terminalu).

Kolejną propozycją Banku Pekao jest Konto Przekorzystne Biznes, za którego założenie przedsiębiorca może otrzymać do 1200 zł premii w gotówce. Jest to oferta skierowana do osób fizycznych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Pekao SA zapewnia roczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie Konta Przekorzystnego Biznes. Po upływie roku zaczną obowiązywać łatwe do spełnienia warunki zwolnienia z comiesięcznych kosztów. Do konta wydawana jest karta wielowalutowa MasterCard Business lub/i debetowa Visa Business. 

Bank oferuje także bezterminowe zwolnienie z opłat za przelewy mobilne. Co ważne, zerowa stawka dotyczy również przelewów mobilnych w euro (SEPA) wykonywanych do banków z Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
 

Skomentuj artykuł: