Akcjonariusze All in! Games podpisali dwuletni lock-up dotyczący akcji serii H

All in! Games, notowany na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie wydawca gier komputerowych, poinformował, że akcjonariusze spółki zawarli umowy lock-up na akcje serii H spółki na okres 24 miesięcy. Liczba akcji objętych umową będzie ulegała stopniowej redukcji wraz z upływem okresu lock-up.

Dynamicznie rozwijamy działalność All in! Games, widzą to też nasi inwestorzy, którzy zdecydowali się na przyjęcie umowy lock-up na ponad 9,7 mln sztuk akcji, co stanowi 38,02 proc. wszystkich akcji serii H. Tak długoterminowe zobowiązanie pokazuje, że inwestorzy wierzą w przyszłość All in! Games. Jeżeli uda nam się zrealizować nasze cele to czeka nas jeszcze wiele przełomowych momentów w rozwoju

mówi Piotr Żygadło, prezes zarządu All in! Games.

Emisja akcji serii H na początku 2021 r. pozwoliła na pozyskanie dodatkowych pieniędzy na inwestycje, a także na wzmocnienie możliwości wydawniczych All in! Games. Inwestorzy zawarli umowy lock-up na czas 24 miesięcy, a umowny zakaz zbywania akcji serii H dotyczy zarówno transakcji w obrocie zorganizowanym, jak i poza obrotem zorganizowanym.

Podpisanie lock-upu na serie H to kolejne tego typu posunięcie akcjonariuszy All in! Games w ostatnich tygodniach. We wrześniu br. główni akcjonariusze spółki wydłużyli okres lock-up akcji serii G na kolejne 12 miesięcy, do 26 czerwca 2023 r.

Nasi inwestorzy wiedzą, tak samo jak my, że liczy się długoterminowa wartość spółki.  W ostatnich miesiącach pokazaliśmy, że potrafimy tworzyć obiecujące tytuły i ambitne IP. Wydaliśmy Ghostrunnera, który był ogromnym sukcesem. Inny tytuł, który docenił rynek to Chernobylite. Liczę, że nadchodzące miesiące przyniosą jeszcze większe sukcesy

dodaje Piotr Żygadło.

Spółka w pierwszym półroczu br. wypracowała 35 mln zł łącznych przychodów (11,9 mln zł ze sprzedaży gier oraz 23,1 mln zł pozostałych przychodów), w porównaniu do 3,6 mln zł w analogicznym okresie ub. roku. Od stycznia All in! Games osiągnęło 5,3 mln zł zysku netto.

Źródło

Skomentuj artykuł: