5 mln użytkowników aplikacji Orlen Vitay

Aplikacja lojalnościowa Orlen Vitay ma już 5 milionów użytkowników. To efekt m.in. Wakacyjnej Promocji, dzięki której klienci mogą skorzystać z promocyjnej ceny na paliwa. W pierwszym tygodniu promocji, Orlen Vitay była najchętniej pobieraną darmową aplikacją na urządzenia z systemem Android – napisał Orlen.

Orlen Vitay to aplikacja lojalnościowa ułatwiająca klientom stacji paliw Orlen korzystanie z atrakcyjnych promocji. Dzięki aplikacji klienci zyskują dostęp do kuponów z rabatami oraz zdobywają dodatkowe punkty Vitay za zakupy na stacjach sieci. Aplikacja umożliwia też obsługę kart, takich jak Biznestank, Karta Dużej Rodziny i Vitay za pomocą jednego kodu QR. W połączeniu z Orlen Pay pozwala na szybkie i bezpieczne płatności za paliwo czy myjnię – bezpośrednio przy dystrybutorze.

W pierwszym tygodniu trwania Wakacyjnej Promocji, aplikacja Orlen Vitay była najchętniej ściąganą darmową aplikacją na telefonach z systemem Android i drugą najpopularniejszą na telefonach z iOS. W sierpniu liczba użytkowników korzystających z Orlen Vitay przekroczyła 5 mln. W sumie, od startu promocji 30 czerwca do 8 sierpnia, liczba użytkowników aplikacji zwiększyła się o ponad 600 tysięcy.

Letnia promocja na stacjach Orlen cieszy się w br. jeszcze większym powodzeniem niż w ubiegłym. Od 30 czerwca do 8 sierpnia klienci zrealizowali o 16% więcej kuponów promocyjnych, niż w analogicznym okresie 2022 r. Ponad 1/3 całego paliwa sprzedanego w tym czasie na stacjach koncernu została kupiona po promocyjnej cenie.

Wakacyjna promocja na stacjach Orlen trwa do 31 sierpnia. Zarejestrowani użytkownicy programu lojalnościowego Vitay mogą kupić paliwa tańsze o 30 groszy za litr, posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymają jeszcze większy rabat – 40 groszy na każdym zatankowanym w ramach limitu litrze. Każdy uczestnik promocji mógł uzyskać rabat na paliwa podczas czterech tankowań w okresie 30 czerwca – 31 lipca, i nadal może skorzystać z czterech kolejnych tankowań w okresie 1 sierpnia - 31 sierpnia 2023 r. Limit pojedynczego tankowania z rabatem to 50 litrów.

Źródło

Skomentuj artykuł: