Rośnie popyt na luksusowe domy z basenami

Moda na mieszkania “pod klucz” coraz bardziej przyjmuje się w naszym kraju. Największe firmy deweloperskie, albo już wprowadziły takie rozwiązania do swojej oferty, albo mają to w planach. Jest też duży niedobór gotowych domów premium, które spełniają najwyższe oczekiwania zamożnych klientów. 

Model dobrze przyjął się w innych krajach w Europie Zachodniej.
 
Powodów jest kilka, ale do najważniejszych należy czas i profesjonalizm projektów, powierzenie całego procesu wykonania kompetentnej i doświadczonej firmie czy niższe koszty realizacji, bo większy ma lepsze ceny w hurtowniach. Najważniejsze, że klient nie marnuje czasu, a cały cykl budowy jest znacznie skrócony. Prowadzenie prac również objęte jest harmonogramem budowy i w żaden sposób nie wpływa na życie sąsiadów, bo wszyscy wprowadzają się do gotowych mieszkań. 
 
Okazało się, że popyt na takie rozwiązania (nawet z aranżacjami wystroju wnętrz i meblami) jest w Polsce olbrzymi. Jednak w segmencie willi i domów premium, klienci wciąż szukają gotowych rozwiązań z najlepszą architekturą i designem za przystępną cenę, a realizację całości chcą zlecić profesjonalistom. Na naszym rynku jest również  duży popyt, a gotowe do zamieszkania luksusowe wille z basenami, za dobrą cenę,  i sprzedają się one rewelacyjnie.

“Nasz produkt Pantera Premium Homes to wyjście naprzeciw potrzebom rynku. Pracowaliśmy nad tym projektem od dwóch lat. Mieszkając kilka lat zagranicą zwróciłem uwagę na to, że luksusowe nowe domy i wille “pod klucz” są normą, a  wiele z nich wykonanych jest z prefabrykatów czy w systemie modułowym. Po powrocie do kraju zauważyliśmy, że wielu naszych klientów szuka właśnie tego typu oferty. Chcą zająć się własnym biznesem i życiem, a budowę domu w wysokim standardzie kompleksowo powierzyć profesjonalistom, którzy finalnie są znacznie tańsi od eksperymentów na własną rękę. Projekt okazał się strzałem w dziesiątkę. W ciągu pierwszego miesiąca otrzymaliśmy cztery zlecenia na gotowe wille”

podsumowuje Tomasz Porowski z Pantera Invest. 

Pod Warszawą powstaje kolejne osiedle luksusowych willi z basenami 

Pantera Invest oferuje pod Warszawą osiedle willi premium “pod klucz” Konik Park Residences. Pokazowy dom premium jest już gotowy i klienci mogą osobiście sprawdzić wszelkie detale. Do realizacji pierwszych rezydencji, firma wykorzystuje najlepsze projekty cenionych pracowni architektonicznych, a do wykończenia czy umeblowania wnętrz - wyłącznie luksusowych dostawców. 

Pomyślano także o atrakcyjnej zieleni w ogrodach przygotowanych na potrzeby nowych mieszkańców oraz ekologii. Całość realizacji “pod klucz” prowadzi warszawska Pantera Invest, a klient wprowadza się do gotowej willi. Oferta została przyjęta z dużym entuzjazmem. Prócz pierwszych zleceń na nowe wille z basenami, kilku klientów chciało kupić pokazową rezydencję w Radzyminie (20 km do Warszawy), aby od razu się tam wprowadzić. Firma oferuje również kompleksowe realizacje w innych rejonach, na razie na terenie Mazowsza. W najbliższych miesiącach rozpoczynają się prace nad trzema domami, a na początku 2022 roku ruszy budowa kolejnych sześciu willi. Ich metraż będzie wahał się od 300 do 350 mkw. Działki mają powierzchnię 1100-1500 mkw.

“Projekt okazał się wielkim sukcesem, trafiliśmy w bardzo dobry czas, kiedy Polacy mocno inwestują w nieruchomości i szukają takich ofert. Okazało się, że na Mazowszu brakuje nowych domów premium, a zamożni klienci chętnie kupują gotowe wille. Działamy w elastycznym modelu spełniającym wszystkie ich potrzeby. Oprócz gotowego osiedla “pod klucz” domów premium z basenami pod Warszawą, oferujemy też grunty w wielu atrakcyjnych lokalizacjach, gdzie również możemy dostarczyć wybrany model willi. Wiąże się to z  możliwością realizacji inwestycji na gruncie klienta, a co najważniejsze wysoką jakością premium i to w dostępnej cenie. Obecnie pracujemy nad kolejnym podobnym osiedlem 18 willi w malowniczej lokalizacji  na granicy najbardziej luksusowej części Konstancina“

mówi Porowski.
Źródło

Skomentuj artykuł: