Już jutro premiera Raportu POLSKIE STARTUPY 2020/ COVID Edition

We środę podczas Impact finance’20 odbędzie się premiera tegorocznej edycji Raportu POLSKIE STARTUPY. W tym roku badanie skupiło się wokół skutków wywołanych przez pandemię koronawirusa.

Jak pandemia COVID-19 wpłynęła na polskie startupy? Jak one same oceniają ten wpływ? Ilu z nich udało się pozyskać nowych odbiorców swoich produktów i usług oraz zwiększyć sprzedaż? Ilu zanotowało w tym obszarze widoczne spadki? Czy kryzys wywołany COVID-19 zmusił startupy do redukcji zatrudnienia? A może wręcz odwrotnie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można poznać już jutro, we środę 25 listopada podczas premiery Raportu POLSKIE STARTUPY / 2020 COVID EDITION.

Premierową prezentację tegorocznego Raportu będzie można zobaczyć online, w trakcie pierwszego dnia Impact finance’20. Tegoroczna edycja Raportu Polskie Startupy 2020 dotyczy pandemii COVID-19 oraz jej wpływu na polskie środowisko startupowe. Podczas panelu prowadzonego przez Tomasza Snażyka, prezesa Fundacji Startup Poland odpowiedzialnej za stworzenie Raportu, zaproszeni paneliści omówią najważniejsze wnioski z Raportu, podzielą się własnymi obserwacjami, a także przedyskutują szanse i zagrożenia dla  polskiego środowiska startupowego na najbliższe miesiące.

Wyniki i wnioski z Raportu są całkiem optymistyczne i pokazują, że środowisko startupowe naprawdę nieźle radzi sobie ze skutkami pandemii. Naturalnie, są branże, które odczuły wpływ pandemii bardziej niż przeciętne, ale przeważają takie, których COVID-19 nie dotknął wcale, albo wręcz znacznie zwiększył jej obroty i zyski

komentuje Tomasz Snażyk ze Startup Poland.

W panelu prezentującym wyniki z Raportu POLSKIE STARTUPY / 2020 COVID EDITION udział wezmą:

  • Patrycja Panasiuk –  z- ca dyrektora wykonawczego ds. strategii, innowacji i relacji inwestorskich PKN ORLEN  
  • Michał Kramarz – head of Google for Startups, CEE
  • Maciej Ćwikiewicz –  CEO w PFR Ventures

Moderator spotkania: Tomasz Snażyk – prezes zarządu Fundacji Startup Poland.

Panel Startups vs Pandemic. The Premiere of the Polish Startup 2020 Report podczas Impact finance’20 odbędzie się 25 listopada. Start wydarzenia: godz. 14:35. Aby dołączyć do spotkania należy się zarejestrować przez stronę: https://registration.impactcee.com/

Tegoroczna, piąta edycja odbędzie się w dniach 25 – 26 listopada w całości online. Transmitowana będzie na platformie PINE oraz za pośrednictwem strony głównej Wirtualnej Polski. 

Tagi

Skomentuj artykuł: