Master Truck Show 2023 pod Opolem

Na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem w piątek rozpoczyna się trzydniowy Master Truck Show, do którego zgłoszono blisko tysiąc różnego rodzaju pojazdów. W zlocie uczestniczyć będzie także ITD, Policja oraz przewidziano wręczenie nagrody Ministra Infrastruktury.

Po raz 19. na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi spotkają się miłośnicy ciężarówek, wozów służbowych różnego rodzaju służb oraz profesjonalnego tuningu. Do udziału w tegorocznym Master Truck Show zgłoszono blisko tysiąc pojazdów z całego kraju oraz z zagranicy.

Po oficjalnym otwarciu zlotu odbędzie się uroczystość wręczenia pucharów patronów honorowych imprezy: Policji, Inspekcji Transportu Drogowego i Ministra Infrastruktury.

W czasie trzech dni Master Truck Show można będzie nie tylko podziwiać zabytkowe i najnowocześniejsze maszyny oraz efekty tuningu ciężarówek. Przygotowano serię koncertów, pokazów sprawności kierowców ciężarówek i motocykli, wyścig aut o wartości do tysiąca złotych, a nawet zawody w przeciąganiu radiowozu ITD. Organizatorzy zapewniają szereg atrakcji dla zwiedzających z różnych grup wiekowych.

Biorąc pod uwagę olbrzymie zainteresowanie widzów imprezą w latach ubiegłych, dla gości przygotowano parking na trzy tysiące pojazdów. Organizatorzy apelują do zwiedzających, by z powodu prac remontowych na pobliskich drogach, do Polskiej Nowej Wsi podjeżdżać od strony Opola, najlepiej z odpowiednim wyprzedzeniem, tak by uniknąć stania w korkach na drodze dojazdowej. Pierwsi goście będą wpuszczani na teren lotniska w piątek o godzinie 10. rano. Zakończenie Master Truck Show zaplanowano na godzinę 17. w niedzielę.

Źródło

Skomentuj artykuł: