Rośnie pozycja liderów wiarygodności

Godło „Teraz Polska” trafiło do 22 firm, które uzyskały prawo oznaczenia nim swoich produktów, usług i innowacji. Tytuł Wybitnego Polaka trafił do Igi Świątek i Andrzeja Krakowskiego. W dniu finału odbywa się oficjalna uroczystość w Belwederze oraz wielka gala w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

W 2023 r. Godłem „Teraz Polska” nagrodzono 22 firmy (2 firmy otrzymały wyróżnienie). W gronie wygranych znalazły się między innymi: blok do chirurgii małoinwazyjnej, technologia trójwymiarowej wizualizacji obrazowych danych diagnostycznych, urządzenia dla branży telewizyjnej, program do komunikacji dla osób niemogących się porozumiewać, platforma publikacji naukowych, houseboat, zabytkowa kopalnia, leasing, system antydronowy i kilka innych absolutnie wyjątkowych produktów, usług i innowacji. Oto zwycięskie przedsiębiorstwa i instytucje: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole; DiWine Sp. z o.o.; StreamVX Sp. z o.o.; Stalprodukt-Zamość Sp. z o.o.; Dico s.c.; Wydawnictwo Naukowe PWN SA; Kratki.pl Marek Bal; Rysztof s.c.; Fimtec-Polska Sp. z o.o. Sp. k.; Torpol Sp. z o.o.; La Mare Sp. z o.o.; Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy SA; House Solutions Sp. z o.o.; Pekao Leasing Sp. z o.o.; Data Dynamics Sp. z o.o.; Państwowy Instytut Medyczny MSWiA; Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu; Adam Milner AMO Obsługa Gastronomii i Hoteli, Catering; 60mln.pl Sp. z o.o.; Advanced Protection Systems SA; ADJ Nanotechnology Sp. z o.o.; Politechnika Warszawska; MedApp SA.
- Dziś kluczowa jest wiarygodność. Jest ona istotnym kapitałem, rośnie pozycja liderów owej wiarygodności. Taką pozycję na rynku mają firmy, które posługują się Godłem „Teraz Polska”, i taką pozycję ma owo Godło, które w rozumieniu konsumentów jest symbolem zaufania, najwyższej jakości, krajowego pochodzenia. Laureaci 33. edycji Konkursu „Teraz Polska” są filarami, instytucjami wiarygodności. Reprezentują to, co najlepsze w przedsiębiorczości. A w naszej rodzinie Godła „Teraz Polska” cenimy ją najwyżej. Wierzymy, że przedsiębiorczość jest najpotężniejszą siłą, która może zmieniać społeczeństwo i poprawiać życie ludzi. W swej istocie przedsiębiorczość polega na zidentyfikowaniu problemu, a następnie na odwadze i kreatywności, które pozwolą ów problem rozwiązać. Wiedzie do tego droga podejmowania ryzyka, eksperymentowania i wyciągania wniosków z porażek – nie jest to zatem droga łatwa. Lecz podążanie nią doprowadza do powstania czegoś nowego i wartościowego, czego wcześniej nie było. Z tej okazji chciałem też dodać, że warto wspierać przedsiębiorców przy każdej okazji oraz zapewniać im narzędzia, warunki, również instytucjonalne i prawne, oraz zasoby potrzebne do odniesienia sukcesu. Wierzymy, że kiedy przedsiębiorcy prosperują, wszyscy odnoszą korzyści  – mówi Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.
Prócz wyróżnienia najlepszych produktów, usług i innowacji Kapituła Godła „Teraz Polska” uhonorowała również Wybitnych Polaków. Ten zaszczytny laur trafił do Igi Świątek i Andrzeja Krakowskiego.

Źródło

Skomentuj artykuł: