Oto "Idea Rozwoju Twojego Biznesu"

Nowe regulacje prawne, cyberbezpieczeństwo czy zrównoważony rozwój to tylko niektóre tematy cyklu szkoleń dla przedsiębiorców, organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Trzecia edycja szkoleń online „Idea Rozwoju Twojego Biznesu” rusza w poniedziałek 6 listopada.

- Zależy nam na tym, aby polskie przedsiębiorstwa mogły się rozwijać, szukać swojego miejsca w szybko zmieniającym się otoczeniu. Cykl szkoleń „Idea Rozwoju Twojego Biznesu” to doskonałe narzędzie, które może pomóc firmom zwiększyć przewagę nad konkurencją, znaleźć nowe rozwiązania i nowych partnerów biznesowych – powiedział minister rozwoju i technologii Waldemar Buda.

Pierwsze szkolenie, które odbędzie się już w poniedziałek 6 listopada o godz. 10:00, będzie poświęcone tematyce zamówień publicznych. Eksperci będą rozmawiać o działaniach ułatwiających przedsiębiorcom z sektora MŚP funkcjonowanie na rynku zamówień publicznych przewidzianych w Polityce zakupowej państwa.

Wszystkie wideokonferencje z cyklu #idearozwojubiznesu będzie można obejrzeć pod linkiem: parp.gov.pl/idearozwojubiznesu. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. - Zachęcamy do zapisów na poszczególne spotkania, aby otrzymać powiadomienie - podkreśla minister.

Więcej informacji o cyklu „Idea Rozwoju Twojego Biznesu” można znaleźć na stronie PARP.

Skomentuj artykuł: