Allegro sfinansuje darmowe dostawy zakupów

Jak poinformowała najbardziej popularna w Polsce platforma zakupów on-line,  przez miesiąc każdy będzie mógł skorzystać z darmowych dostaw w Polsce za pośrednictwem usługi Allegro Smart!. Wesprze to w zakupach przez Internet osoby, które zostają w domu i unikają zatłoczonych miejsc w czasie pandemii. 

„Ze względu na obecną sytuację w kraju i apele o pozostanie w domach i unikanie dużych zgromadzeń, Allegro zdecydowało się wspierać tych, którzy stosują się do zaleceń a także rodziny, które chcą zrobić zakupy dla swoich najbliższych. W tym krytycznym okresie najbliższych kilku tygodni pokryjemy koszty dostaw. Akcja będzie finansowana przez Allegro i nie liczymy na zysk. Po upływie bezpłatnego okresu usługa wygaśnie automatycznie bez żadnych opłat dla użytkowników czy zachęt do jej wykupienia. Wyłącznym celem inicjatywy jest wsparcie najbardziej potrzebujących” 

zapewnił François Nuyts, prezes Allegro. 

Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł  za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 zł  za dostawę kurierską na terenie całej Polski.

Limit adresów wysyłkowych obowiązujący w usłudze został zniesiony na czas trwania akcji. 

Źródło

Skomentuj artykuł:

N