Film PLL LOT jest hitem w sieci. Krystyna Czubówna lektorką w nowym wideo prezentującym zasady bezpieczeństwa

Polskie Linie Lotnicze LOT zaprezentowały nowe safety video, czyli film prezentujący zasady bezpieczeństwa na pokładach samolotów Boeing 787-8 i -9 Dreamliner. Materiał został zrealizowany w Muzeum Narodowym w Warszawie w Galerii Sztuki XIX Wieku - przekazało PLL LOT w opisie pod filmem na serwisie Youtube.com. 

W przystępny i atrakcyjny sposób przedstawia on zasady bezpieczeństwa na pokładzie samoloty. Prezentowane są m.in. instrukcje dotyczące zapinania zapasów, czy też zachowania się podczas awarii. 

– Film poza oczywistym celem informacyjnym, pełni istotną funkcję wizerunkową. LOT to polska marka o zasięgu globalnym. Poprzez obecność samolotów w zagranicznych portach jesteśmy nie tylko naturalnym promotorem Polski i jej najlepszych cech, czyli gościnności i życzliwości, ale także nośnikiem kultury i dziedzictwa narodowego. Nowe safety video wpisuje się w naszą strategię ESG, której elementem jest właśnie promocja polskiej kultury. Zaproszenie do tego projektu Muzeum Narodowego idealnie dopełniło nasz cel. Wspólnie zapraszamy widzów na gościnne pokłady PLL LOT oraz do wyjątkowych wnętrz Muzeum Narodowego – powiedziała Ewa Lampart, dyrektor biura marketingu i komunikacji korporacyjnej PLL LOT w rozmowie z portalem Wirtualne Media. 

Materiał ten będzie od stycznia prezentowany pasażerom boeingów 787-8 i -9 obsługiwanych przez PLL LOT. 


 

Skomentuj artykuł: