Nowe oblicze leasingu

W gali urodzinowej spółki Pekao Leasing sp. z o.o. wziął udział zarząd banku Pekao SA, przedstawiciele PZU SA oraz liczni goście, wśród których znaczną grupę stanowili klienci spółki, w tym: ArcelorMittal Recykling Polska Sp. z o.o., TOI TOI Polska, TAGO Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego, Eurorent Sp. z o.o (SIXT), INTERSTAL S.A., LS PLUS Sp. z o.o., Stimex-Agro Sp. z o.o.

Obchody 28 rocznicy powstania spółki, należącej obecnie do Grupy Banku Pekao, oraz Grupy PZU, stała się okazją nie tylko do poznania jej historii, ale przede wszystkim do zaznaczenia istotnej zmiany w podejściu do realizowanej strategii Pekao Leasing na rynku. Zapowiedzią kluczowych zmian był finał ogłoszonego dla pracowników spółki konkursu: „baza innowacji”. W jego ramach pracownicy mogli przedłożyć prace w czterech kategoriach: poprawa efektywności funkcjonujących w spółce procesów, poprawa jakości oferowanych produktów i usług, innowacje technologiczne oraz zmiany zwiększające kulturę organizacji, w szczególności związane z działaniami ESG.

Spośród kilkudziesięciu prac konkursowych goście zapoznali się z czterema najciekawszymi, proponującymi udoskonalenia procesowe, ale także wdrożenie unikalnych na rynku leasingu rozwiązań.

- Byliśmy zaskoczeni tak pozytywną odpowiedzią pracowników na ogłoszony konkurs Baza innowacji 2022.PL. Wiele ciekawych prac spotkało się z uznaniem kapituły konkursowej i stanowią odpowiedź na dostrzegalne zmiany organizacyjne, których realizacja pozwoli skokowo podnieść jakość wewnętrznych procesów. Dla klientów także było kilka ciekawych propozycji, które wzbogacą już niebawem ofertę spółki - powiedział Krzysztof Zgorzelski, prezes Pekao Leasing.

Na gali podsumowano także osiągnięcia 2022 roku. - Dzięki doskonałej współpracy z Bankiem Pekao SA oraz PZU SA za 2022 rok wypracowaliśmy historyczne wyniki. Stanowi to potwierdzenie, iż wartości jakie Bank Pekao SA ustalił jako fundamenty zmian kultury organizacyjnej: prosto, razem, odważnie i odpowiedzialne, to nie są  tylko słowa, ale skuteczne działania pozwalające także budować stabilną długoterminową pozycję spółki na rynku - dodaje Zgorzelski.

Źródło
Tagi

Skomentuj artykuł: