Przedsprzedaż "Cyberpunka 2077" zgodna z oczekiwaniami zarządu CD Projektu

Przedsprzedaż gry "Cyberpunk 2077" jest zgodna z oczekiwaniami zarządu CD Projekt, podobnie jak sprzedaż "Wiedźmina 3" na konsolach Nintendo Switch - poinformowali przedstawiciele grupy.

Liczba (przedsprzedaż 'Cyberpunka 2077' - PAP) jest zgodna z naszymi oczekiwaniami. Na początku mieliśmy wystrzał zamówień, a następnie nastąpiła stabilizacja - jest to naturalne. Najistotniejszym okresem będą prawdopodobnie ostatnie dni przed premierą - w przypadku 'Wiedźmina 3' większość przedsprzedaży miała miejsce wówczas

powiedział prezes Adam Kiciński podczas piątkowej telekonferencji.

W czerwcu CD Projekt podał, że premiera nowej gry studia, "Cyberpunk 2077", jest planowana na 16 kwietnia 2020 roku. Po publikacji daty premiery ruszyła przedsprzedaż gry, w tym także edycji kolekcjonerskiej. Gra ukaże się równocześnie na komputerach PC oraz konsolach PlayStation i Xbox.

Wiceprezes Piotr Nielubowicz podał, że projekt wersji multiplayer "Cyberpunk 2077" jest na wczesnym etapie - grupa analizuje różne opcje, również w zakresie sposobu monetyzacji gry.

Nie zmieniamy naszej generalnej zasady - gracze mogą oczekiwać rozsądnej monetyzacji i zawsze będzie to podejście 'value for money'

dodał prezes Kiciński.

Nielubowicz ocenił, że sprzedaż gry "Wiedźmin 3" na konsoli Nintendo Switch jest zgodna z oczekiwaniami grupy. Premiera miała miejsce 15 października.

Najistotniejszy okres przed nami - myślę, że sezon przedświąteczny wpłynie na wyniki czwartego kwartału

powiedział.
Źródło

Skomentuj artykuł: