PARP zaprasza na spotkania regionalne dla przedsiębiorców

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza przedsiębiorców z całej Polski do udziału w cyklu spotkań regionalnych „Rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców”. Podczas spotkań właściciele firm dowiedzą się, z jakiego wsparcia będą mogli skorzystać w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027. 

Rozwój firmy

Od marca do grudnia 2023 r. PARP organizuje bezpłatne spotkania informacyjne dla przedsiębiorców w 16 miastach Polski. Uczestnicy dowiadują się, jak mogą skutecznie – przy wsparciu Funduszy Europejskich – rozwinąć swoją firmę. Doświadczeni praktycy opowiadają o nowych programach realizowanych przez PARP, przybliżają warunki i możliwości udziału w wybranych projektach i konkursach realizowanych z Funduszy Europejskich 2021-2027.

Spotkania odbywają się zarówno w formie stacjonarnej, jak i transmisji online. Na spotkania stacjonarne obowiązuje rejestracja, a liczba miejsc jest ograniczona. Na miejscu każdego spotkania będą dostępni eksperci PARP.

Kolejne spotkanie w ramach cyklu odbędzie się już 13 września w Gdańsku. Wezmą z nim udział przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, Enterprise Europe Network.

Start-upy

Czytaj więcej w tym temacie

Podczas spotkania przybliżone zostaną nabory realizowane w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027, takie jak „Ścieżka SMART”. Przedsiębiorcy dowiedzą się także o Funduszach Europejskich dla startupów.

Zapisy na spotkanie i agenda na stronie.

Harmonogram spotkań:

20 września 2023 r. – Poznań

27 września 2023 r. – Rzeszów 

25 października 2023 r. – Kielce

8 listopada 2023 r. – Lublin

15 listopada 2023 r. – Szczecin 

29 listopada 2023 r. – Radom 

6 grudnia 2023 r. – Łódź

Terminy poszczególnych spotkań mogę ulec zmianie. Zachęcamy do śledzenia informacji na bieżąco na stronie internetowej PARP 

Źródło

Skomentuj artykuł: