Aktywna Polska – Aktywny Biznes. Dni Przedsiębiorcy z MRiT

W tym roku po raz kolejny będziemy obchodzić Dzień Przedsiębiorcy. Ministerstwo Rozwoju i Technologii wraz z partnerami przygotowało serię spotkań, szkoleń, webinarów, videochatów dla przedstawicieli biznesu. Będą się one odbywać w drugiej połowie czerwca. Ministerstwo zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu. 
 

- Dzień Przedsiębiorcy to święto wszystkich firm w Polsce i ważny dzień dla polskiej gospodarki, ponieważ nie da się zaprzeczyć, że polscy przedsiębiorcy to siła napędowa naszej gospodarki. Dlatego również w tym roku Ministerstwo Rozwoju i Technologii przygotowało wiele wydarzeń, w których w centrum stoją sprawy związane z biznesem – tym małym, średnim i dużym – w kontekście aktualnych wyzwań, trendów i szans - informuje minister rozwoju i technologii Waldemar Buda. 

Specjalnie dla przedsiębiorców wraz z partnerami MRiT organizuje serię spotkań, szkoleń, webinarów, videochatów. 

Lista wydarzeń 

W ub. roku z inicjatywy ministra Waldemara Budy, resort rozwoju i technologii rozpoczął nową tradycję wręczania nagród Polonica Progressio. W tym roku uroczysta gala odbędzie się 22 czerwca. 

Nagrody zostaną wręczone w siedmiu kategoriach – Lider zrównoważonego rozwoju, Lider ekspansji zagranicznej, Lider innowacji, Lider adopcji technologii, Lider rozwoju zdolności zarządczych, Lider współpracy oraz Nagroda specjalna.

W ten sposób ministerstwo chce uhonorować przedsiębiorców, którzy przyczynili się do rozwoju i promocji polskiej gospodarki poprzez m.in. zwiększenie produktywności i innowacyjności, rozwój kapitału ludzkiego czy zapewnienie przyjaznego środowiska dla biznesu i społeczeństwa. 

Źródło

Skomentuj artykuł: