Bank liderem rynku w Polsce

Bank Pekao SA został drugi rok z rzędu podwójnie nagrodzony za usługi finansowania handlu w konkursie organizowanym przez renomowany międzynarodowy magazyn Euromoney. W tegorocznym rankingu Best Trade Finance Survey, Bank Pekao został uznany za lidera rynku w Polsce, zdobywając tytuł Market Leader in Poland 2023 oraz wyprzedził konkurencję w kategorii Best Services in Poland 2023.
 

To kolejne w tym roku nagrody dla Pekao w obszarze finansowania handlu. W styczniu, już po raz piąty, bank otrzymał wyróżnienie „The Best Trade Finance Provider in Poland” magazynu Global Finance.

– Zawsze podkreślamy, że chcemy skutecznie  wspierać klientów w ich aspiracjach do rozwoju działalności, zwłaszcza w obszarze handlu zagranicznego. Oferujemy szyte na miarę, niekiedy unikalne rozwiązania. Cieszymy się, że te wysiłki są dostrzegane i otrzymujemy wyróżnienia i nagrody. Konsekwentnie kontynuujemy rozwój oferty, udoskonalamy procesy oraz rozwiązania technologiczne, żeby sprostać oczekiwaniom klientów - mówi Jerzy Kwieciński, wiceprezes Banku Pekao SA, nadzorujący Pion Bankowości Korporacyjnej, Rynków i Bankowości Inwestycyjnej.

Euromoney to brytyjski miesięcznik poświęcony biznesowi i finansom. Ukazuje się od 1969 r. Porusza tematy gospodarcze, finansowe i giełdowe z całego świata. Główny nacisk położony jest na branżę bankową. Wyróżnienie Euromoney jest przyznawane na podstawie badania, w którym klienci wybierają najlepsze ich zdaniem rozwiązania w zakresie finansowana handlu. 

Źródło

Skomentuj artykuł: