Ile osób czyta twoje tweety?

Elon Musk obiecał użytkownikom, że wkrótce będą mogli zobaczyć, ile razy dany tweet jest oglądany na jego platformie. Jednocześnie zwrócił się z apelem do użytkowników Twittera, niemal błagając ich, aby umieszczali swoje wpisy, a nie tylko przewijali wpisy innych.

„Spotykam tak wielu ludzi, którzy codziennie czytają Twittera, ale prawie nigdy nie tweetują” - powiedział. - „Jeśli mogę prosić o wyrozumiałość, proszę dodać swój głos do dialogu publicznego!”
Użytkownik Twittera Rocket_Medic odpowiedział na prośbę Muska, aby więcej pisać na platformie, mówiąc: „Dużo odpowiadam... Nikt nie czyta moich tweetów”.
Następnie Musk zapytał Rocket_Medic, czy spojrzał na swoją analizę tweetów, którą można wyświetlić, klikając trzy kropki w prawym górnym rogu tweeta.
„Ci, którzy czytają tweety, przewyższają liczbę tych, którzy odpowiadają / retweetują / lubią tweety o ponad 1000%” - stwierdził Musk. „Twitter zacznie pokazywać liczbę wyświetleń dla wszystkich tweetów, tak jak liczba wyświetleń jest wyświetlana dla wszystkich filmów. System jest o wiele bardziej żywy, niż mogłoby się wydawać” - dodał.
Od czasu zakupu platformy w październiku, Musk naciskał na większą wolność słowa. W tym samym czasie miliarder znalazł się pod ostrzałem za niektóre działania, które podjął w imię przywrócenia tej wolności.

Źródło

Skomentuj artykuł: