Wkrótce premiera Red Wings: American Aces

Notowany na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych wydawca gier wideo All in! Games ogłosił zbliżającą się premierę Red Wings: American Aces. To spin-off ich wcześniejszego tytułu, Red Wings: Aces of the Sky. Gra z trybem online multiplayer ukaże się na PC i Nintendo Switch.

 

Wiążemy duże nadzieje z tym tytułem, ponieważ nie ma obecnie na rynku innej zręcznościowej gry tak dokładnie oddającej realia walki powietrznej. Dodatkowo gra oferuje zarówno lokalny, jak i internetowy tryb PvP i kooperację

powiedział Piotr Żygadło, prezes zarządu All in! Games.

Red Wings: American Aces pozwala wcielić się graczowi w rolę pilota pełnej akcji strzelanki zręcznościowej, zilustrowanej w żywym komiksowym stylu. Gracze będą mieli do dyspozycji wiele map i kilka trybów gry. Rywalizacja, kooperacja i ciągła gotowość do akcji – to charakterystyczne cechy najnowszej gry od All in! Games.

To druga oryginalna produkcja naszego utalentowanego zespołu deweloperskiego i pierwsza tworzona już jako oddzielna spółka Iron Bird Creations. Pracuje ona również nad kolejnym, jeszcze większym IP, którym będziemy mogli pochwalić się w nadchodzących miesiącach. Bądźcie zatem czujni

dodał prezes.

Niedawno All in! Games podpisał list intencyjny z ARP Games, jedynym w Polsce akceleratorem gier video, odpowiedzialnym za powstanie m.in. gry Lumberhill, jednego z tytułów wchodzącego w skład portfolio krakowskiego wydawnictwa. List intencyjny został zawarty na okres 3 miesięcy.

Źródło
Tagi

Skomentuj artykuł:

N