„Polski Przedsiębiorca 2020 Gazety Polskiej Codziennie” - uroczysta gala

W najbliższą sobotę, 13 listopada, o godz. 19.00 odbędzie się transmisja uroczystości galowej konkursu „Polski Przedsiębiorca 2020 Gazety Polskiej Codziennie”.

Rozstrzygnięcie konkursu i relacja z rozdania nagród laureatom konkursu „Polski Przedsiębiorca 2020 Gazety Polskiej Codziennie” odbędzie się w najbliższą sobotę (13 listopada 2021 r.), o godz. 19:00, za pośrednictwem portali gpcodziennie.pl i niezalezna.pl, fanpage’a „Gazety Polskiej Codziennie", a także na kanale TV Republika.

Konkurs „Polski Przedsiębiorca Gazety Polskiej Codziennie” to cykliczne wydarzenie, zainicjowane przez Forum S.A., wydawcę tytułu „Gazeta Polska Codziennie” oraz redakcję dziennika. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych polskich przedsiębiorców, najbardziej pomysłowych i innowacyjnych oraz eksporterów produktów z etykietą „Made in Poland”. Wśród laureatów są także przedstawiciele małego i średniego biznesu z potencjałem na awans do grona wielkich, a także przedsiębiorcy zaangażowani w działalność filantropijną.

W tym roku przypada szósta edycja nagrody.

Podczas gali online uhonorujemy najlepszych polskich przedsiębiorców w pięciu kategoriach: „Eksporter”, „Innowator”,  „Lider przemysłu”, „Reprezentant małych i średnich przedsiębiorstw” oraz „Filantrop”. Przyznane zostanie również wyróżnienie redakcji „Gazety Polskiej Codziennie”. 

Źródło

Skomentuj artykuł: